DEGUONIES KONCENTRATORIAI

Deguonies koncentratoriai tai deguonies aparatai, kurie šiuolaikinių technologijų dėka iš aplinkos oro išskiria deguonį, jį filtruoja, koncentruoja ir tiekia pacientui per kaukę ar nosinę kaniulę.  Deguonies koncentratorius naudojamas vietoje deguonies baliono. Deguonies aparatas (deguonies koncentratorius) – tai medicinos pagalbos priemonė, skiriama kvėpavimo nepakankamumui gydyti.

Žema deguonies koncentratoriaus 1-no mėnesio nuomos kaina .

"<yoastmark

Deguonies koncentratoriai

Deguonies koncentratoriai gali būti stacionarūs – jungiami į elektros tinklą, Mobilūs – veikiantys nuo įkraunamos baterijos arba deguonies pildymo sistemos kurios užpildo mažus balionėlius namuose.

STACIONARŪS DEGUONIES KONCENTRATORIAI

MOBILŪS DEGUONIES KONCENTRATORIAI

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/sveikata/kada-ir-kodel-reikalinga-deguonies-terapija-1028-422166?copied

Saugus deguonies aparatų naudojimas namuose

Didesnis deguonies kiekis ore gali paspartinti gaisro procesą ir sukelti medžiagų, kurios įprastomis sąlygomis yra atsparios ugniai, uždegimą.

Niekada nedėkite deguonies kaukės ar nosies kaniulės tiesiai ant tekstilės (drabužių, patalynės), kai įranga yra naudojama (paleistas deguonies srautas). Ištekantis deguonis gali „įsotinti“ tekstilę, dėl ko ji taptų greitai užsideganti ir degi.

Įtarus, kad drabužiai ar patalynė buvo „įsotinti deguonimi“, juos reikia išpurtyti  ir gerai išvėdinti. Nepakanka tiesiog  trumpai pavėdinti.

Šalia deguonies įrangos, draudžiama rūkyti ir deginti atvirą liepsną (pvz., žvakes, virykles ir židinius).

Niekada nenaudokite elektros įrangos, pavyzdžiui, plaukų džiovintuvų ir skrudintuvų, deguonies terapijos metu.

Kilus gaisrui, išjunkite įrangą.

Kelionės su deguonimi

Kreipkitės į gydytoją, kad padarytų aukščio testą, jei abejojate dėl poreikio medicininiam deguoniui skrydžių metu. Dauguma oro linijų bendrovių neleis neštis medicininio deguonies įrangos į lėktuvo saloną. Dėl šios priežasties prieš keliaudami turite susisiekti su oro linijų bendrove.

http://www.linde-healthcare.lt/lt/products_services_ren/information_for_the_public_patients/medicinal_gases/medicinal_oxygen/index.html

Į DEGUONIES TERAPIJĄ