NUOMA

Deguonies aparatų nuoma. Nuomojame deguonies koncentratorius visos Lietuvos gyventojams ir gydymo įstaigoms. Deguonies koncentratoriaus mėnesio nuomos kaina nuo – 61,80 Eurų , paros nuomos kaina – 2,06 Eurų.  Nereikalaujame avanso ar užstato. Galimas pristatymas į namus.

deguonies aparato nuoma

deguonies aparatu nuoma

Mūsų nuomojami deguonies koncentratoriai visada būna pilnai sukomplektuoti , su drėkintuvu.  Dovanojame deguonies kaniulę su žarnele.

Norint išsinuomoti deguonies koncentratorių  – skambinkite Tеl. Nr.: 8 37 330970 arba 8 698 72915  , darbo laikas: I – V nuo 08:00 iki 17:00 val.,  rašykite –   info@euritra.lt  .

Nuomos sutarčiai sudaryti reikalingas tik asmens dokumentas.

Tik mūsų klientams galime pasiūlyti mobilią deguonies įrangą ligonio pervežimui.

Gaisro pavojus

Deguonis nėra savaime degus, tačiau didesnis deguonies kiekis ore gali paspartinti gaisro procesą ir sukelti medžiagų, kurios įprastomis sąlygomis yra atsparios ugniai, uždegimą.

Niekada nedėkite deguonies kaukės ar nosies kaniulės tiesiai ant tekstilės (drabužių, patalynės), kai įranga yra naudojama (paleistas deguonies srautas). Ištekantis deguonis gali „įsotinti“ tekstilę, dėl ko ji taptų greitai užsideganti ir degi.

Įtarus, kad drabužiai ar patalynė buvo „įsotinti deguonimi“, juos reikia išpurtyti  ir gerai išvėdinti. Nepakanka tiesiog  trumpai pavėdinti.

Šalia deguonies įrangos, draudžiama rūkyti ir deginti atvirą liepsną (pvz., žvakes, virykles ir židinius).

Niekada nenaudokite elektros įrangos, pavyzdžiui, plaukų džiovintuvų ir skrudintuvų, deguonies terapijos metu.

Kilus gaisrui, išjunkite įrangą.

 

DEGUONIS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGOSE

Deguonies tiekimas yra įprastas šiuolaikinės sveikatos priežiūros veiksmas. Deguonies kiekis įkvepiamame ore yra pagrindinė simptominė gydymo  priemonė visiems pacientams, turintiems deguonies trūkumo požymių arba simptomų. Deguonies terapija namuose gali būti aktuali pacientams, sergantiems lėtine obstrukcine plaučių liga (LOPL), sunkia astmos forma ir miego apnėjos sindromu.

Medicininis deguonis yra prieinamas sveikatos priežiūros centruose, greitosios pagalbos automobiliuose, skubios pagalbos įstaigose ir palatose. Deguonis imamas arba iš mažesnių deguonies balionų, arba per ligoninės centrinės dujų sistemos vamzdyną.

Deguonis tiekiamas per nosies kaniule arba kvėpavimo kaukę. Ventiliavimo terapijoje, intensyviojoje terapijoje ir naudojant nuskausminamuosius vaistus, medicininis deguonis naudojamas padidinti deguonies koncentracijai įkvėpiamame ore pagal paciento poreikius.

Medicininis deguonis yra standartinis gydymas apsinuodijus anglies monoksidu. Jis skiriamas kaip deguonies terapija esant įprastam atmosferos slėgiui ir dideliu srautu, o sunkiais atvejais – esant teigiamam slėgiui (hiperbarinė slėgio terapija).

http://www.linde-healthcare.lt/lt/products_services_ren/information_for_the_public_patients/medicinal_gases/medicinal_oxygen/index.html

DEGUONIES TERAPIJA